Zwycięstwem i awansem naszych zawodników do finału wojewódzkiego zakończył się XI halowy turniej kl. ”0” Górski B rocznika 2001 o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. 
Zawody odbyły się w Moszczenicy na nowej hali sportowej w systemie 5 + bramkarz.

Piłkarze trenera P. Przybylskiego w fazie grupowej osiągnęli następujące wyniki:
GKS Bełchatów – Ceramika Opoczno 1:1;  – UKS Orlik Ujazd  8:0; - LKS Świt Kamieńsk 8:0
Siedem punktów, przy bilansie 17:1 dało pierwsze miejsce w grupie i awans do finałowej trójki. W finałach w systemie każdy z każdym, spotkały się zespoły GKS – u, AP UKS Mazovia Tomaszów Maz. i Mechanik Radomsko.

Wyniki meczów finałowych:
GKS Bełchatów - AP UKS Mazovia Tomaszów Maz. 4:0; - Mechanik Radomsko 4:1.

GKS-iacy zdobyli komplet punktów wygrywając zawody i razem z AP UKS Mazovia będą reprezentować OZPN w Piotrkowie Tryb. w finałach wojewódzkich . Dwóch naszych zawodników zostało wyróżnionych indywidualnymi nagrodami: Jakub Karbownik – najskuteczniejszy strzelec i Ernest Kruszyński – nagroda Prezenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

Skład, bramki i asysty:
Grzegorz Kasprzyk (br.), Bartłomiej Lisowski, Bartosz Łudczak (br.3), Miłosz Nowak (br. 4; as. 7), Jakub Karbownik (br. 7; as. 2), Ernest Kruszyński (br. 3; as. 4), Jakub Chudzik, Piotr Pabich (br. 2), Jakub Sionkowski (br. 1; as. 1), Piotr Mielczarek (br. 3; as. 1), Grzegorz Sajewicz (br. 2), Maciej Stachowicz.