GKS „Bełchatów” SSA zaprasza na testy piłkarskie dla zawodników urodzonych w roku 1996 i 1997. Szykujcie się na najbliższy weekend!

Testy odbędą się 15 grudnia (sobota) o godzinie 13 na sztucznym boisku za halą sportową (1 Maja 63) i będą obejmowały sprawdzenie indywidualnych zdolności motorycznych i zespołowych. Zbiórka zawodników o godzinie 12 przy wejściu do siedziby Klubu od ul. Sportowej 3.

Zawodnicy muszą posiadać:

Sprzęt sportowy (obowiązkowo buty piłkarskie na sztuczną nawierzchnię typu „lanki”, ochraniacze), zgodę opiekunów prawnych/ rodziców na udział w testach (wzór do pobrania poniżej), zgodę macierzystego klubu na udział w testach (wzór do pobrania poniżej) oraz legitymację szkolną.

Szczegółowych informacji dotyczących testów udzielają trenerzy: Tomasz Zadworny (rocznik 1996) - telefon 606392787, adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i Grzegorz Muskała (rocznik 1997) pod numerem telefonu 601060528; adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pobierz dokumenty - wejdź tutaj