Prawie wszystkie kluby T-Mobile Ekstraklasy mają swoją maskotkę, która jest dobrym duchem drużyny i najlepszym przyjacielem dzieciaków podczas ligowych meczów. Którą z nich lubicie najbardziej? Zapraszamy do zabawy w serwisie Ekstraklasa.net!

Nie strzelają bramek, nie popisują się efektownymi paradami, ale ich wkład w budowanie pozytywnego wizerunku klubów jest niebagatelny. O kim mowa? O maskotkach! W serwisie Ekstraklasa.net trwa plebiscyt na najfajniejszą maskotkę T-Mobile Ekstraklasy. Partnerami akcji są dzienniki regionalne Polskapresse oraz Naszemiasto.pl.

O zaszczytne miano rywalizuje 14 niepowtarzalnych kandydatów: Krecik, Lew, Jorguś, Gryfus, Piastuś, Orzeł Ślązak, Ejber i Gzub, Reksio, Smok Wawelski, Orzeł Adlerek, Pszczółka, Harnaś, Jaguarzyca Beata oraz Mamut. Nasza zabawa trwa do końca niedzieli 11 listopada. Wszystkich czytelników zachęcamy do głosowania na swojego faworyta!

Na klubowe pluszaki głosować można przez SMS lub za pomocą facebookowego "Lubię to". Nagrody są atrakcyjne, bowiem w naszym plebiscycie można wygrać smartfona oraz pięć zestawów piłka plus torba na laptopa. Sponsorem nagród jest T-Mobile.

Obecna klasyfikacja

Wejdźcie w artykuł i pod nim kliknijcie "Lubię to". Tak niewiele, by nasza maskotka doszlusowała do czołówki. Zostały ostatnie minuty!

Wejdź tutaj, by oddać głos na Mamuta